חומר לניקוי רצפות

פתרונות חכמים לניקוי הבית

בחירה נכונה של פתרונות חכמים יכולה לעזור לשמור על בית נקי, היגייני, בריא ונעים יותר. בנוסף, כדאי להתאים את סוג חומרי הניקיון לסוג המשטח ובמידת הצורך להתייעץ עם בעלי מקצוע. כך עושים זאת נכון

חומר ניקוי מקצועי הוא חלק בלתי נפרד מהבית. בנוסף, כיום כבר ברור שחומרים בסיסיים כגון חומצת מלח לא תמיד ישיגו את אותן תוצאות של מסיר כתמים מקצועי ובמקרים רבים גם יגרמו לנזק שלא לדבר על נזק בריאותי , אז מה עושים? לוקחים בחשבון את הפתרונות הבאים ומאמצים אותם כמה שיותר מוקדם:

  1. סבון לשטיפה ושימור אבן

נתחיל מהסוף: לא כל חומר ניקוי לרצפה עושה את אותה עבודה. אם באמת רוצים לנקות את הרצפה (ומשטחים אחרים) ולהסיר כתמים, צריך להשתמש בסבון לשטיפה ושימור אבן

הסבון מתאים ביותר לניקיון שוטף לרצפות אבן טבעית ואבן יצוקה, וכן גם לרצפות פורצלן, הוא  אנטי בקטריאלי, משמר את הברק המקורי של האריח (ללא השארת "וקס" על הרצפה), משמר את הסילר, מפחית סימני שטיפה וכך גם מתאים לשטיפת אריחים מבריקים, בעל ריח נעים לאורך זמן.

  1. חומר ניקוי לכלים

הדברים הקטנים עושים הבדל גדול בכל הנוגע לאופן שבו אנחנו מנסים לשמור על בית ועל סביבת מחיה נקיים יותר. כאן הדוגמא הכי טובה היא חומר ניקוי לכלים, שנמכר לכאורה בכל סופרמרקט אבל לא מצליח להתמודד עם השאריות של הפסטה והקציצות.

החדשות הטובות הן שניתן לעבור לפתרון חכם יותר, כמו נוזל כלים אנטי בקטריאלי מרוכז וחדשני. עם סבון על בסיס הדרים שמוריד לכלוך עקשני וגם שומר על ידיים עדינות, כולם ירוצו לשטוף את הכלים כאשר הארוחה מסתיימת.

  1. מכונות ניקוי ושטיפה

האמת היא, שבכלל אין סיבה להתאמץ כדי לשמור על בית מתוחזק ונקי. עם מגוון כל כך גדול של מכונות ניקוי ושטיפה, אפשר להתאים כל מכונה לסוג המשטח ולמטרות שאותן מנסים להשיג.

מכונות ניקוי ושטיפה הן השקעה משתלמת כי הן יכולות לחסוך את הצורך בתשלום על שירותי ניקיון של חברה מקצועית. כמו כן, הן מתאימות גם לדירות קטנות וגם לבתים גדולים. המכונות מותאמות לניקוי ביתי ע"י הפעלה קלה ושליטה ללא מאמץ בתנועת המכונה.

  1. ערכת שיקום

"ערכת שיקום" היא פתרון חכם שמתאים לשיש, אבן, כתמי צריבה, שיקום משטחים שניזוקו מתנאי אקלים או חומרים חומציים, הערכה גם משקמת דהייה של הברק כתוצאה מבלאי.

להזמין בעל מקצוע כרוך בעלות יקרה בד"כ של אלפי ש"ח. ערכת השיקום מאפשרת לטפל במיפגע באופן עצמאי ובקלות, יש בה את כל המרכיבים הדרושים לטפל בכתם.

  1. סילר

אי אפשר לדבר על פתרונות חכמים לניקוי הבית בלי להזכיר סילר, שהוא אחד מחומרי הגנה הנפוץ והיעיל בעולם. שימוש נכון בו ובזמן הנכון (רצוי מיד לאחראח הישום) ישמור על המישטח ויקל מאד על התחזוקה, יש סוגים שונים של סילרים וניתן לבחור אותם לפי סוג הגימור הרצוי, המטרה, סוג האבן או הבסיס.

לסיכום, בגלל שהניקיון משפיע ישירות על איכות החיים ועל ההיגיינה, תפקידנו לדאוג שיהיו מסירי כתמים זמינים, נוזלי כלים משודרגים ולצדם מכונות ניקוי לבית ולחצר. על הדרך, חשוב לדאוג לערכת שיקום וסילר כדי שיהיה איך להתמודד עם כל בעיה.

כתיבת תגובה